فروشگاه luxtury

فروشگاه luxtury با تجربه ۱۶ ساله در زمینه پوشاک برندهای لوکس روز دنیا، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. ما در تلاش هستیم که بهترین پوشاک برند را بدون واسطه در اختیار شما شیک پوشان قرار بدهیم. در این راه بسیار خوشحال می شویم که ما را برای تجربه خدمت رسانی بهتر یاری کنید.

چرا فروشگاه luxtury ؟

فروشگاه luxtury به صورت مستقیم با شرکت های برند پوشاک در ارتباط بوده و مستقیم از نمایندگی شرکت های برند پوشاک محصولات را خریداری می نماید. به همین علت قیمت تمام شده پوشاک نسبت به رقبا کمتر است.

چه تضمینی برای اصل بودن کالا وجود دارد ؟

به دلیل ارتباط مستقیم با نمایندگی های برند های پوشاک و حذف واسطه برای ورود به کشور ما این تضمین را به شما خواهیم داد که کالاهای ما اصل هستند. در صورت اثبات خلاف این ادعا جنس فروخته شده برگشت خورده و مبلغ پرداختی شما به همراه خسارت تقدیم شما خواهد شد.

نحوه پرداخت به چه صورت است ؟

نحوه پرداخت برای کالاهای موجود در انبار به صورت نقدی امکان پذیر است. اما اگر کالای خریداری شده شما سفارشی باشد، ۷۰ درصد مبلغ کالا باید به صورت پیش پرداخت واریز شده و ۳۰ درصد باقی مانده در زمان تحول کالا واریز شود.

نحوه ارسال کالا به چه صورت است ؟

برای کالا های موجود در انبار بین ۳ الی ۵ روز کاری و برای ارسال کالاهای سفارشی بین ۲۰ تا ۳۰ روز کاری زمان لازم است.

شزایط بازگشت کالا به چه صورت است ؟

اگر کالای خریداری شده توسط شما مغایر اطلاعات سایت باشد و یا کالای خریداری شده دارای ایرادی باشد کالای شما با هماهنگی قبلی برگشت خواهد خورد و وجه واریزی شما به شما تقدیم خواهد شد. به منظور رفاه حال مشتریان عزیز کالای خریداری شده تا ۲۴ ساعت قابل بازگشت بدون قید و شرط خواهد بود.

نحوه لغو سفارش به چه صورت است ؟

اگر کالای سفارشی شما از موجودی انبار luxtury باشد و به هر دلیلی خواهان لغو سفارش خود هستید ( تا زمانیکه کالای خریداری شده ارسال نشده باشد ) می توانید از طریق اطلاعات تماس با فروشگاه تماس حاصل نمایید و سفارش خود را لغو نمایید و یا با کالای دیگر تعویض نمایید و یا وجه واریزی را دریافت نمایید. اما اگر کالای خریداری شده  شما جزء محصولات سفارشی باشد تا ۲ روز کاری بعد از ثبت سفارش امکان لغو و بازگشت وجه وجود دارد بعد از گذشت ۲ روز از ثبت سفارش متاسفانه امکان لغو سفارش و بازگشت وجه وجود ندارد.

نحوه اطلاع از تخفیفات سایت به چه صورت است ؟

شما می توانید با وارد کردن ایمیل خود در قسمت خبرنامه در صفحه اصلی سایت از طریق ایمیل از تخفیفات و جشنواره های سایت با خبر شوید. همچنین با عضویت در شبکه های اجتماعی luxtury نیز می توانید از تخفیفات مطلع شوید.

ایا لیاس های کارکرده را می توان در luxtury به فروش رساند ؟

به دلیل نرخ بالای ارز در کشور luxtury قسمت پوشاک کارکرده را نیز راه اندازی کرده است. شما عزیزان با تماس با فروشگاه می توانید پوشاک کارکرده برند خود را در فروشگاه luxtury به فروش برسانید. نحوه قیمت گذاری بر اسا قیمت ارزی کالا و بعد از بررسی متخصصین این امر ( سالم بودن پوشاک و عمر گذشته از پوشاک ) صورت خواهد گرفت.

چشم انداز فعالیت luxtury

فروشگاه luxtury در حال حاضر در زمینه پوشاک مردانه فعالیت می کند ولی هدف ما این است در آینده نزدیک بتوانیم لباس های برند زنانه و بچه گانه را نیز به مجموعه خود اضافه نماییم. تا بانوان شیک پوش و کودکان عزیز بتوانند از پوشاک برند روز نیز بهرهمند شوند.

بازگشت به بالا